Pandaren Brewmaster İtem Rehberi

Warcraft Mangix-The Pandaren Brewmaster Rehberi

Kategori: Oyun Çözümleri

Thunder Clap

Thunder Clap Mangix yere vurur ve 350 alan içerisindeki herkese belli bir hasar verir. Ayrıca saldırı ve yürüme hızlarında belli bir süre yavaşlama olur.
Level 1 – 100 damage, 25% movement and attack speeds. Level 2 – 175 damage, 35% movement and attack speeds. Level 3 – 250 damage, 45% movement and attack speeds. Level 4 – 300 damage, 55% movement and attack speeds. Mana Cost: 90/ 105/ 130/ 150 Cooldown: 12

 

Drunken Haze Drunken Haze (İçelim güzelleşelim skili) Mangix rakibinin kafasına alkol dolu bir şişe fırlatır. Rakip alkol banyosu yapar. İçkiye dayanıksız bünyesi yüzünden, daha alkolün kokusundan kafayı bulan rakibin yürüme hızında azalma olur. Ayrıca saldırıyı kaçırma oranı belli bir oranda artar.
Level 1 – 10% movement speed reduction, 45% miss chance. Level 2 – 14% movement speed reduction, 55% miss chance. Level 3 – 18% movement speed reduction, 65% miss chance. Level 4 – 22% movement speed reduction, 75% miss chance. Stacks with Evasion Mana Cost: 50 Cooldown: 12

 

Drunken Brawler Drunkenbrawler Yakışıklı pandamıza belli bir oranda kaçma ve 1.8 oranında kritik vurma şansı verir. Pasiftir.
Level 1 – 6% dodge, 5% chance to critical. Level 2 – 12% dodge, 10% critical. Level 3 – 18% dodge, 15% critical. Level 4 – 24% dodge, 20% critical. Does NOT stack with Evasion Mana Cost: N/A Cooldown: N/A

 

Primal Split Primal Split Pandamız bir anda üçe ayrılarak Ateş – Toprak – Yıldırım özellikli savaşçılara dönüşür. Süresi bitince tekrar normal tek pandaya dönüşür.
Level 1 – Summons three mighty Pandas for 15 seconds. Level 2 – Summons three even mightier Pandas for 17 seconds. Level 3 – Summons three really freaking mighty Pandas for 19 seconds. Mana Cost: 125 / 175 / 225 Cooldown: 180
Skill Build Drunken Brawler Thunder Clap Drunken Brawler Thunder Clap Drunken Haze Primal Split Drunken Brawler Drunken Haze Thunder Clap Drunken Brawler Primal Split Thunder Clap Drunken Haze Drunken Haze Stats Primal Split Stats Stats Stats Stats Stats Stats Stats Stats Stats
Ben genellikle böyle bir yol izliyorum, etkili oluyor.
İtem Build
Başlarda. Bir range ya da nuker heroyla kasarsanız daha rahat edersiniz. Genellikle son vuruşlar dışında creeplere fazla yaklaşmayın. Level 4-5 gibi anlarda eğer oyun ortada ise karşı rakibi Thunder Clap ile rahatsız ederek geriye kaçmasına, böylece daha az exp almasına neden oluruz. Bu da işimize gelir tabii ki. Ve de ortayı tercih etmeyin. Size önerim aşağıdan gitmeniz yönünde.
Ortalarda. Artık rakiple daha içli dışlı oluyorsunuz. Eğer melee bir hero var ise işiniz nispeten daha kolay. Saldırmaktan çekinmeyin. (Eğer Axe varsa azcık çekinebilirsiniz.) Eğer karşınızda range özellikli bir hero varsa izinizi kaybettirdikten sonra ona en yakın nereden saldırabilirsiniz onu hesaplayın ve ona yaklaşın. Rakip büyük ihtimalle sizin kaçtığınızı zannedeceğinden beklediği bir şey olmayacaktır. Rakibin sizi göreceği mesafeye geldiğiniz zaman ivedilikle Drunken Haze skilini atın. Ardından bir kaç vuruş yapın ve onlardan en az birinin kritik gelmesi için dua edin :). Ardından Thunder Clap ile rakibi yavaşlattıktan sonra dayağa devam.
Sonlarda. Herkes güzel güzel itemlerini kasmış gelmiş. Karşıda nuker bir hero varsa BKB, Linken Sphere gibi itemler kasıyoruz. Genel olarak saldırı kastığımız için en az +190 saldırımız var. Maksimum iki kişinin arasına girin. Eğer karşınızdaki Nevermore ise ne olursa olsun önce onu halledin :). Zira başınıza çok büyük sorunlar açar.
Ufak bir tüyo: Canınız azaldığında, kaçamayacağınızı düşündüğünüz bir anda ultimate skilinizi kullanın. 3 adet pandanız fullenmiş canlarıyla emirlerinize amade. Birkaç dakika karşınızdaki heroyla savaştıktan sonra kaçırabilirsiniz. Büyük ihtimal öleceğiniz bir kavgadan az bir canla kurtulmuş olursunuz.
Tek tek isim vermeyeceğim. Stun, disable gibi skilleri olan herkes yakışıklı Panda’nın dostudur.
Yüksek damage koyan herolar genellikle sorun yaratırlar. Ancak çoğu miss gidecek büyük ihtimal. Pandamız dota aleminde herkesle iyi anlaşır. Ancak Nevermore… Çık git hayatımdan lanet hero! Senin kadar başka bi heroya gıcık kapmadım şu oyunda!

 (alıntıdır)
Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s