Naga Siren Guıde

Mirror Image
Kendinin kopyalarını oluşturur. Kopyaları kendisinin belirli yüzdelerinde damage verebilirler. Bu ilizyonlar 30 saniye boyunca size yardımcı olur.
Level 1 – 1 kopya oluşturur. 15% damage verebilir. Level 2 – 2 kopya oluşturur. 30% damage verebilir. Level 3 – 3 kopya oluşturur. 30% damage verebilir. Level 4 – 3 kopya oluşturur. 45% damage verebilir.
Bekleme süresi (Cooldown): 60 saniye.
Level 1: 85 mana, 60 saniye bekleme süresi. Level 2: 105 mana, 60 saniye bekleme süresi. Level 3: 130 mana, 60 saniye bekleme süresi. Level 4: 150 mana, 60 saniye bekleme süresi.
Ensnare Ensnare
Düşmana ağ atarak hareketsiz kalmasını sağlar. Stunlamaz ve rakibin vurmasını engellemez.
Level 1 – 2 saniye hareketsiz bırakır. Level 2 – 3 saniye hareketsiz bırakır. Level 3 – 4 saniye hareketsiz bırakır. Level 4 – 5 saniye hareketsiz bırakır.
Bekleme süresi (Cooldown): 14 saniye.
Level 1: 75 mana, 14 saniye bekleme süresi. Level 2: 85 mana, 14 saniye bekleme süresi. Level 3: 95 mana, 14 saniye bekleme süresi. Level 4: 115 mana, 14 saniye bekleme süresi.
Critical Strike Critical Strike
Belirli bir yüzde ile Critic vurmanızı sağlar. Pasiftir.
Level 1 – 15% daha fazla. Level 2 – 25% daha fazla. Level 3 – 35% daha fazla. Level 4 – 45% daha fazla.
Song of the Siren Song of the Siren
Slithice bir şarkı söyler ve etrafındakileri uyutur. Uyuma süresi ve alanı her levelda artar.
Level 1 – Ufak bir alandaki herkesi 6 saniyeliğine uyutur. Level 2 – Normal bir alandaki herkesi 7 saniyeliğine uyutur. Level 3 – Büyük bir alandaki herkesi 8 saniyeliğine uyutur.
Bekleme süresi : 120 saniye.
Level 1: 200 mana, 120 saniye bekleme süresi. Level 2: 275 mana, 120 saniye bekleme süresi. Level 3: 360 mana, 120 saniye bekleme süresi.
Skill Build :
1- Mirror Image 2- Ensnare 3- Mirror Image 4- Ensnare 5- Critical Strike 6- Song Of Siren 7- Ensnare 8- Mirror Image 9- Ensnare 10 – Mirror Image 11 – Song Of Siren 12 – Critical Strike 13 – Stat 14 – Critical Strike 15 – Stat 16 – Song Of Siren 17 – Critical Strike 18-25 Stat
Item Build : (Arkadaşlar bu item build tamamen benim şahsi fikrim. O yüzden şu gitmez bu gitmez demeyin lütfen. Herkesin kasacağı itemlar farklıdır.) Power Treads

Power Treads

Manta Style

Manta Style

Stygian Desolator

Stygian Desolator

The Butterfly

The Butterfly

Battle Fury

Battle Fury
Naga Siren’in Antileri :
Mogul Khan - Axe Bu kırmızı suratlı arkadaşı gördüğümüzde kaçmalıyız. Kopyalarımızla birlikte girersek dönme şansı artar ve bir dönüşte tüm kopyalarımızı yok eder. Hiçbir şey yapamayız. 
Strygwyr - The Bloodseeker Eğer combata girmeden önce ilizyon çıkarmadıysak bu abimiz bize Bloodrage atarak silence koyabilir ve ağlatabilir.
Daha önce de dediğim gibi bunlar yalnız örnekler ve aklıma gelen herolar. Daha birçok hero var. Alana vuran çoğu hero antimiz olabilir. Tek avantajımız hızımız ve uyutma özelliğimiz.
Umarım bu rehberin size faydası dokunur. Tamamen kendi emeğimle yaptım. Eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca fırsatım oldukça diğer heroların da rehberlerini yapmaya çalışacağım. Eğer istek herolar varsa yazabilirsiniz. Son olarak hatalarım varsa düzeltmenizi rica ediyorum.(alıntıdır)

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Naga Siren Guıde

 1. Marangoz Yusuf says:

  Çok faydalı bir site
  İrlandadan giriyorum
  Çok faydalı
  Elinize saglık
  Adamın dibisin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s