Dota Heroes-Barathum

Barathrum – SpiritBreaker Rehberi

3

<!–

1234

–>

1645
 

Barathrum SpiritBreaker
Range: 100 Move Speed: 295 Primary: STR
Str: 23 + 2.5 | Agi: 17 + 1.7 | Int: 15 + 1.8 Damage: 45 ***8211; 55 | HP: 587 | Mana: 195 HP Regen: 0.94 | Mana Regen: 0.61 Attack Speed: 0.69 | Armor: 5

Hero’nun +’ları:
[+] Çok güzel bir gang herosu. [+] Kastıysa teke tekte imba. [+] Ultisi Aghanim sayesinde düşük Cooldown [+] Güzel bir stun desek yeridir. [+] Empowering Haste sayesinde iyi bir Damage ve Ms. [+] Charge of Darkness sayesinde çok iyi kovalama. [+] Charge skilini çok ayrı fonksiyonlarda kullanabilme. [+] Tek gereksinimi AS olması. [+] Oyun başı Dmg sayesinde çok iyi Creep alımı.
Hero’nun -‘leri:
[-] Charge skilini akıllı kullanmak gerekiyor. [-] Slow herolara oyun başı kırılgan [-] Ganger olmasına karşın kolayca Gang alabilir. Ama bu gangdan Charge’si sayesinde 0 delayla kaçabilir [-] Akıllı bir oyun için ilk hedef olabilir. Örneğin Doom a karşı
Değerli Skillerimiz

Charge of Darkness (C) : Barathrum belirlediği üniteye büyük bir hırsla kilitlenir ve üniteye doğru çok hızlı ilerlemeye başlar. İlk vuruşu stun olarak geçer.
Level 1 – 1.4 Saniye Stun. Level 2 – 1.8 Saniye Stun. Level 3 – 2.2 Saniye Stun. Level 4 – 2.6 Saniye Stun.
Mana Cost: 75

Cooldown: 40
Skill hakkında önemli Notlar
Çok ama çok değerli bir skilldir. Kaçmak ve kovalamak için birebirdir. İlk vuruşu 2.6 saniye stun az bir süre değil bu süre içinde birde bash skilimiz etki ederse rakibin kurtulması çok zordur. Kurtulursa bile ultimiz ile rahat bir kill alabiliriz. Ayrıca R2, Gondar gibi İnv. yani Görünmezlik özelliği olan herolara karşıda etkilidir. Örneğin Slarka bu skili attığımızda ulti atarsa biz yine kovalamaya devam ederiz. Blink olan herolara atmaktan uzak durabilirsiniz. Eğer skill sırasında Blink olunursa skill işlemeden kapanıcaktır.

Empowering Haste : Skilimiz seviyesine göre Barathruma belirli bir Damage ve Ms verir. Çok değerli Pasif skillerimizin ilkidir.
Level 1 – Movement Speed 6% ve Damage 4% oranında artar. Level 2 – Movement Speed 8% ve Damage 8% oranında artar. Level 3 – Movement Speed 10% ve Damage 12% oranında artar. Level 4 – Movement Speed 12% ve Damage 16% oranında artar.
Not : Pasif Skilldir.
Skill hakkında önemli Notlar
Barathrumu belkide iyi bir ganger yapan skillerden biridir. Verdiği Damage gerçekten az buz değil. %16 oranında MS artışımız oluyor.

Greater Bash : Bu skill barathruma belirli bir şansla Stun ve üstüne + Dmg vurmasını sağlar.Barathrumu Barathrum Yapan Skilldir Attack Speediniz Yüksekse karşınızdaki düşmanı kanser edebilirsiniz 🙂
Level 1 – 25 Hasar verir, 140 knockback iter, 0.95 sn. Bash vurur. Level 2 – 50 Hasar verir, 180 knockback iter, 1.15 sn. Bash vurur. Level 3 – 75 Hasar verir, 220 knockback iter, 1.35 sn. Bash vurur. Level 4 – 100 Hasar verir, 260 knockback iter, 1.55 sn. Bash vurur.
Damage Tipi : Magicial
Skill hakkında önemli Notlar
Hasarı hiçte fena değil, Knocback mesafesi gerçekten güzel ve Bash olması çok güzel. Fakat bu 3 özelliği bir Skillde birleştirmek biraz İmbalaştırmış bence. Değerli Pasif Skillerimiz ikincisi.


Nether Strike (E) : Barath değerli ultisiyle hedefin arkasından çıkarak ilk vuruşunda seviyesine göre hasar verir. Bütün skillerimizle bir uyum içersindedir. Bash skilimizle verilen Damage katlanır.
Level 1 – Arkasında doğar ve ilk vuruşu 100 Damagedir. Level 2 – Arkasında doğar ve ilk vuruşu 200 Damagedir. Level 3 – Arkasında doğar ve ilk vuruşu 300 Damagedir.
Skill hakkında önemli Notlar
Ultimizi attığımızda dokulmaz değiliz. Ultimizin belirli bir delayı var direk arkadan ışınlanmıyor. U attıktan sonraki süre içerisinde bir stun yer iseniz skill işlemez. Bu yüzden akıllı kullanmak gerekiyor. Attığınız heronun ölüceği kesin ise hiç durmadan atın. Fakat kesin değil ve stun özelliği var ise biraz düşünmenizi öneririm.
Skill Build : 1 . Greater Bash 2 . Empowering Haste 3 . Greater Bash 4 . Empowering Haste 5 . Greater Bash 6 . Nether Strike 7 . Greater Bash 8 . Empowering Haste 9 . Empowering Haste 10 . Charge of Darkness 11 . Nether Strike 12 . Charge of Darkness 13 . Charge of Darkness 14 . Charge of Darkness 15 . Stats 16 . Nether Strike 17 > 25 . Stats
Not : Kendi Skill dizimimdir. Koridorda rahatça kasmak için idealdir. Ultimiz olmadan Chargenin bi faydası olmadığı için sona sakladım.Eğer Basenin En uç Köşesine gidip creepin birine şarzlanırsanız (Charge’ye ilk levellerde 1 kere verip) full mana lanenize daha kolay dönebilirsiniz. Size kalmış
Kasılabilecek İtemler :

Power Treads : Zaten MS miz iyi, bize gerekli olan herşeyi karşılıyor. Sange Yasha : Verdiği MS, HP, Dmg olsun çok işimize yarayacak bir item. Assault Curiass : Gerekli olan AS mizi karşılıyor. Armor ve – Dmg Aurası fena değil. Buriza Do Kyanon : Verdiği Dmg çok iyi. Ayrıca iyi bir AS de Critic vurmamız iyi olur. Mask Of Madness : Oyun başlarında kasılabilir. Ac ile uğraşmak istemeyenlere. Hearth Of Tarrasque : Verdiği HP, HP Regen Uzun oyunlarda Hp açığımızı kapatır. Radiance : Bashlarımız ve hasarlarımız konuşurken arada 40 Dmg fena değil. Aghanim’s Specter : Ultimizi tazelemek için kasılır. Sanırım 20 sn Cd oluyor Ultide. Linken’s Shaspeare : Çok zorda kaldığımızda başvurabileceğimiz diğer bir item.
Dost ve Düşman Herolar
DOSTLAR

Stuncular , Slowcular , Disablerler Ve Area Of Effect (alan) Stunu Olan Herolar Dostunuzdur


DÜŞMANLAR

Eğer Armorunuz zayıfsa Slowerlar , Disablerlar Düşmanınızdır


Özellikle Yurnero baş düşmanınızdır. Ultisi sayesinde vuramadan ölürsünüz. Slardar ultinizi kesebilir Terror herşeyi tersine çevirebilir. Trax dostlarınızdan biridir fakat karşıda kötü bir düşmanınızdır. Slow atarak arkadaşlarının sizi kesmesini izlersiniz.

(alıntıdır)

 

 

 
Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s